Letné pobytové tábory

Pripravujeme ;)

 Letné denné tábory

Pripravujeme ;)

 Jarné Tábory
Prihláška

FunnySport+

(adrenalín na bicykli)

+Odmena za vernosť: tričko s logom tábora GRÁTIS!

Zdá sa Ti, že v programe FunnySport Ti niečo chýba? Alebo len proste nechceš pustiť svoj bicykel z dohľadu? Tak potom program FunnySport+ je ten pravý tábor pre Teba.

 

Vydaj sa po stopách jaskynného muža a spolu s ostatnými Hromotĺkmi nájdi poklad skrytý niekde medzi nebom a zemou. Ale postupujte rýchlo, v pätách sú Vám Ozembuchovia , dokáž, že jazda cestou-necestou na bicykli je výhodou.

Pozor, všade vôkol  striehne  močiarna príšera. Kto padne do jej zajatia? Takticky postupujúci tím Ozembuchov, alebo rýchly, no hlučný Hromotĺci?

 

A navyše zažijeme tú najlepšiu adrenalínovú cyklotúru zákutiami Moravy, čakajú nás preteky v cykloslalome. Ten najlepší  bude odmenený.

Podmienkou je vziať si svoj bicykel, prilbu a ochrannú vestu.

 

Aký by to bol športový tábor bez turnajov vo futbale, florbale, basketbale, boxe či ping-pongu? Je len na Tebe, do ktorého sa zapojíš, aby si so svojim tímom porazil Ozembuchov.

Nezabudni si plavky, kúpanie je taktiež súčasť denného programu a je tu pre Teba aj výlet do Aqualandu Moravia (za príplatok)

Pre rodičov:

O bezpečnosť detí bude postarané. Bicyklové túry budú plánované po cyklotrasách, vybrané túry budú vhodné  aj pre menšie deti.

 

Odporúčaný vek 8+

 

Rekreačné stredisko Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m.

 

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

 

 

V areáli sú k dispozícii pre športové využitie dve telocvične, stoly na stolný tenis a posilňovňa, v horúcich dňoch sa schladíme vo vonkajšom bazéne.

Oddych si môžete dopriať v saune a potom sa schladiť v bazéne. Pripravené je super ohnisko pre táboráky, krb na opekanie a grilovanie a aj priestor na diskotéku pod holým nebom.

Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu, sú 2,3 a 4-lôžkové.

Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou 5x denne, pre hladných bude k dispozícii aj druhá večera.

Oddychový čas môžeme tráviť v spoločenskej miestnosti s TV.

 

 

Správne vybavenie bicykla

 

 

Termín      Dní     Do 31.3.2017     Od 1.4.2017

 

                   9.7.-15.7.2017     7              vypredané               vypredané

 

                   30.7.-5.8.2017     7              vypredané               vypredané

 

                   5.8.-12.8.2017     8                 149,-                         179,- (2 miesta)

 

Webdesign: Adam Kinzel