Letné pobytové tábory

Pripravujeme ;)

 Letné denné tábory

Pripravujeme ;)

 Jarné Tábory

Tento tábor je určený všetkým športovo a dobrodružne  naladeným chalanom a dievčatám. Nie je dôležité , či sa športu venuješ závodne alebo rekreačne. Náš tábor si užijú všetky deti, ktoré majú chuť športovať , hrať loptové hry , vyskúšať aj nové športy,  no zároveň sú dobrodružnej povahy a majú radi výzvy.

A čo nás čaká? Čo tak megaturnaj:  tím Ozembuchov vs. tím Hromotĺkov? Porazíš protivníka v mini-florbale? Alebo si lepší vo futbale, ping-pongu, či volejbale? A nebude chýbať metlobal a sumo zorbing, či iné šialenstvá v zorb guli.

Porazte svojich animátorov v turnaji naopak. A nebude chýbať opekačka, kúpanie, pyžamová party a výlet do Aqualandu Moravia (za príplatok).

V táborovom bazéne si vyskúšaš boj 2 na 2, a určite sa zapojíš do mega box turnaja.

 

Vydáme sa po stopách jaskynného muža , ale pozor, striehne na nás močiarna príšera. Nájde Tvoj tím tú správnu trasu a bude v hľadaní pokladu úspešnejší ako Hromotĺci?

Alebo padnú členovia Tvojho tímu do zajatia?

 

Odporúčaný vek 7+

 

 

 

 

Prihláška
FunnySport

 

Termín      Dní     Do 31.3.2017     Od 1.4.2017

 

                   9.7.-15.7.2017     7              vypredané               vypredané

 

                   30.7.-5.8.2017     7              vypredané               vypredané

 

                   5.8.-12.8.2017     8                 149,-                         179,- (2 miesta)

 

+Odmena za vernosť: tričko s logom tábora GRÁTIS!

Rekreačné stredisko Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m.

 

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

 

 

V areáli sú k dispozícii pre športové využitie dve telocvične, stoly na stolný tenis a posilňovňa, v horúcich dňoch sa schladíme vo vonkajšom bazéne.

Oddych si môžete dopriať v saune a potom sa schladiť v bazéne. Pripravené je super ohnisko pre táboráky, krb na opekanie a grilovanie a aj priestor na diskotéku pod holým nebom.

Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu, sú 2,3 a 4-lôžkové.

Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou 5x denne, pre hladných bude k dispozícii aj druhá večera.

Oddychový čas môžeme tráviť v spoločenskej miestnosti s TV.

 

 

Čo je zorbing:

 

Webdesign: Adam Kinzel