Letné pobytové tábory

Pripravujeme ;)

 Letné denné tábory

Pripravujeme ;)

 Jarné Tábory

+Odmena za vernosť: tričko s logom tábora GRÁTIS!

Jedinečný tábor pre malých nezbedníkov, ktorí chcú spoločne vkročiť do tajomného sveta táborového ohňa , priateľstva a zábavy . Na ich dobrodružnej ceste ich budú sprevádzať skúsení a citliví pedagógovia , ktorí majú kľúč k zábave.

Program je založený na  hre na rôzne témy, najčastejšie z rozprávkového či fantastického  sveta . Ďalej je doplnený o ďalšie hry, športové stretnutia , súťaže a výlety . Nebude chýbať ani toľko obľúbený mimoňský karneval či diskotéka na hrade Transylvánia.

 

Do rozprávkova sa zaplietli dospeláci, všetko to tu poplietli...Mimoni  Kevin, Stuart a Bob hľadajú svojho nového pána, cestou sa spoja s Chipmunkami Alvinom , Simonom a Theodorom. Spoločne sa vydajú do Anglicka,  ale kde je Gru?

 

Absolvuj s polovičným upírom Dennisom kurz pre strašidlá pod dohľadom grófa Draculu a Griffina. Len aby Vás neprekvapil staromódny čistokrvný upír Vlad.

 

---------------------------------------------------------------

 Info pre rodičov:

 

Naši vedúci sú pripravení  postarať sa  o deti so všetkým. Pomôžu im s osobnou hygienou , obliekaním , a keď sa im bude cnieť , premenia sa v náhradnú mamu i ocka . Tábor je vhodný najmä pre mladšie deti vo veku 6-9 rokov. Našim  cieľom je zabaviť ich a motivovať do tímovej hry . Deti si v tábore nájdu nových kamarátov a naučia sa novým veciam . Hry podporia kreatívneho ducha a odmenou bude množstvo nezabudnuteľných  zážitkov .

MÔJ PRVÝ TÁBOR

Rekreačné stredisko Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m.

 

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

 

 

V areáli sú k dispozícii pre športové využitie dve telocvične, stoly na stolný tenis a posilňovňa, v horúcich dňoch sa schladíme vo vonkajšom bazéne.

Oddych si môžete dopriať v saune a potom sa schladiť v bazéne. Pripravené je super ohnisko pre táboráky, krb na opekanie a grilovanie a aj priestor na diskotéku pod holým nebom.

Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu, sú 2,3 a 4-lôžkové.

Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou 5x denne, pre hladných bude k dispozícii aj druhá večera.

Oddychový čas môžeme tráviť v spoločenskej miestnosti s TV.

 

 

Prihláška

    Termín          Počet dní          Cena do 31.3.2017         Cena od 1.4.2017

 

    5.8.-12.8.2017             8                           vypredané                                 vypredané

Webdesign: Adam Kinzel