Letné pobytové tábory

Pripravujeme ;)

 Letné denné tábory

Pripravujeme ;)

 Jarné Tábory

Chceš si na pár dní oddýchnuť od rodičov, vypadnúť z domu a získať nových kamošov? V tom prípade je pohoda-jahoda pre teba to pravé! Čakajú ťa dni plné srandy, slnka, vody a nezabudnuteľných vianočných zážitkov. A hlavne relax, pohoda, táborák, stavanie snehuliaka z piesku a určite žiadne rozcvičky...

 

Jahody v zime? Super vianočný večierok? Ten

naj vianočný stromček a samozrejme budú aj darčeky..

A presne ako v rozprávke, zo zimy do leta skočíš hneď! Vymeníme vianočné čiapky za plavky a schladíme sa v Aqualande Moravia.

A aby to tí animátori nemali také ľahké, pripravíme im táborovú olympiádu naopak-oni sa budú potiť v lete na saniach a celý oddiel bude z bazéna povzbudzovať.

Prihláška

 

   Termín          Počet dní          Cena do 31.3.2017          Cena od 1.4.2017

 

  15.7.-22.7.2017              8                            vypredané                                 vypredané

   30.7.-5.8.2017               7                                 139,-                                        169,-

+Odmena za vernosť: tričko s logom tábora GRÁTIS!

Rekreačné stredisko Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m.

 

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

 

 

V areáli sú k dispozícii pre športové využitie dve telocvične, stoly na stolný tenis a posilňovňa, v horúcich dňoch sa schladíme vo vonkajšom bazéne.

Oddych si môžete dopriať v saune a potom sa schladiť v bazéne. Pripravené je super ohnisko pre táboráky, krb na opekanie a grilovanie a aj priestor na diskotéku pod holým nebom.

Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu, sú 2,3 a 4-lôžkové.

Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou 5x denne, pre hladných bude k dispozícii aj druhá večera.

Oddychový čas môžeme tráviť v spoločenskej miestnosti s TV.

 

 

2 VOĽNÉ MIESTA NA PRVOM TURNUSE!

Webdesign: Adam Kinzel