Letné pobytové

tábory

Letné denné tábory

Tím Klokan

Zuzka

 

Som hlavná vedúca tábora, pripravujem programovú náplň každého tábora a školy v prírode podľa zamerania.

Stojím za výberom oddielových vedúcich a animátorov. U mňa môžete riešiť všetky problémy, s ktorými Vám nepomohli

Vaši oddieloví vedúci. Rodičia sa na mňa môžu obrátiť s  otázkami všetkého druhu,  ohľadom táborov, prípadne škôl v prírode.

Vinco

 

Starám sa o technické zabezpečenie tábora, milujem všetko okolo lietadiel, áut a motoriek. Zaujíma ma história, zbrane a svoje vedomosti rád odovzdávam deťom. Vojenská tematika je mojou srdcovkou.

Žanet

 

Čaute ! Moje krásne meno Janette mi vymyslel ocino a som naň patrične hrdá. Ale pokojne ma volajte Žana, poprípade Nany.

Milujem život, akciu, zábavu, doma ma takmer nikdy nenájdeš.

Keďže moje deti sú už nejaký ten čas dospelé a samostatné, starať sa v tábore, alebo škole v prírode  o zdravie detí je pre mňa výzva.  Jemné vrásky na mojom čele hovoria o bohatých skúsenostiach, takže žiaden zdravotný problém nie je problém.

Peťo

 

Čaute!

moje meno je Peťo, a som študent - bilingvalista. V tábore dovediem deti k rozvoju tela a ducha. Od malička sa pravidelne venujem futbalu. Obľubujem aj iné loptové hry, vo voľnom čase si rád pozriem hokej, futbal, poprípade nejaký dokument. Milujem históriu a výborne ovládam geografiu aj angličtinu. Je so mnou vraj veľa srandy a deti ma majú rady.

Vo voľnom čase si rád zahrám FIFU, občas navštívim posilňovňu, poprípade si zacvičím doma.

Samko

 

Čaute decká!

 Som Samko, hyperaktívny chalan ktorý žije tancom. Rád počúvam hudbu, zaujímam sa o prírodu a milujem klobúky. Do každej výzvy sa hrniem s nasadením a žiaden neúspech ma neodradí.

Monika

 

Ahojte!  Volám sa Monika a bývam v "mini" dedinke pri Piešťanoch, Brunovce. Jedna z mojich sestier je moja verná kopia, dvojča takže si nás často mýlia. Moja veľká záľuba je hra na klavíri a spev, preto študujem aj učiteľstvo hudobnej výchovy na UKF v Nitre.

Adam

 

Ahojte! Moje meno je Adam a som najmladší, ale vraj dôležitý člen nášho tímu. Starám sa o vzhľad a náplň našej web stránky a som za všetkými zostrihmi, ktoré tu nájdeš.

Spravujem aj našu facebookovú stránku. Moje zručnosti ocenili na STU v Bratislave na súťaži JuniorInternet v kategórii JuniorWeb.  Svoj voľný čas delím medzi počítač a tanec , konkrétne ľudový v tanečnom súbore Striebornička.

Maťa

 

Ahojte, volám sa Maťa, som veselé dievča, plné elánu a zábavy... mám športového ducha, dobre ovládam angličtinu, ktorú viem podať hravým, ale zato zrozumiteľným štýlom, čo sa deťom bude určite páčiť... som športovo založená,milujem bežecké či loptové hry - vynikám vo volejbale.

Mám široký okruh kamarátov a známych, čo mi dodáva skúsenosti v rôznych odvetviach.

Mirka

 

Ahojte, volám sa Mirka a mám odmalička blízko k prírode, ako aj ku práci s deťmi. Už niekoľko rokov sa venujem výučbe mladých i starších jazdcov na koňoch. Mojím koníčkom je samozrejme aj dobrá hudba, tanec a fotografovanie na profi úrovni. Deti si so mnou veľmi dobre rozumejú, viem im poradiť, usmerniť ich, no dokážem im tiež vyčariť úsmev na tvári.

Erik

 

Ahojte, volám sa Erik a som spomedzi animátorov najstarší. Mám rád autá a techniku (hlavne počítačovú) a všetko okolo toho. Aj keď na to nevyzerám, rád športujem (hrám najmä hokejbal). Som za každú srandu a vo voľnom čase si zahrám nejakú tú hru.

 

Palino

 

Ahojte! Som Palino a mám veľmi rád šport. Aktívne sa venujem futbalu ale nemám problém zo žiadnym športom.

Som vtipná, bezproblémová osôbka. Som pre každú srandu. Veľmi rád som, keď sú ľudia v mojom okolí veselí a usmiati.

Rád trávim čas s priateľmi. Prijímam každú výzvu. Do všetkého sa snažím ísť naplno.

Kontakt:

Piešťanský Klokan - záujmové združenie

 

Hoštáky 1033/26

92101 Piešťany

 

IČO: 42403120

DIČ: 2120062351

 

Tel. kontakt: +421 948 290 609

E-mail: piestanskyklokan@gmail.com

Sociálne siete:

Webdesign: Adam Kinzel