Prihláška
Ak si klikol sem, určite Ťa baví natáčať vlogy, gameplaye, let's playe a pozerať videá na YouTube. V tomto tábore Ťa naučíme všetko dôležité: natočiť super zábery, perfektne ich zostrihať a ďalej prezentovať. Toto všetko sa naučíš v priebehu jedného týždňa! Skúsiš natočiť svoj vlastný challenge, vlog, let's play, sketch... Na návštevu nás prídu pozrieť rôzni YouTuberi zo Slovenska! Čo si vziať so sebou: ak môžeš, prines si kameru so statívom, ak sa nedá, postačí Ti aj telefón s lepším fotoaparátom. Zlý nápad nie je ani priniesť si notebook, keďže aj najlepšie zábery potrebujú úpravu. Po nakrúcaní môžeš uschovať svoje vybavenie u vedúcich. Vhodné pre deti od 9 rokov. Z programu: výučba strihu, základy práce s kamerou a vybavením Aqualand Moravia, schladíme sa v bazéne a na tobogánoch gameplay na živo: FiFqo a Smilo ukáže svoju zručnosť v hrách, natáčanie videa 2 lži a jedna pravda spoločné mega táborové video, YouTube quiz (vieš o YouTuberstve všetko?) ochutnávka pochutín z celého sveta, si dosť tvrdý na surströmming? uhádneš, čo práve ješ? Popoludní športový turnaj tím Smilo vs. tím FiFqo záverečná skúška, natočíš video na ľubovoľnú tému, zostriháš ho a staň sa so svojim tímom TOP YTB team leta!

YouTube - môj život

Rekreačné stredisko Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m.

 

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

 

 

V areáli sú k dispozícii pre športové využitie dve telocvične, stoly na stolný tenis a posilňovňa, v horúcich dňoch sa schladíme vo vonkajšom bazéne.

Oddych si môžete dopriať v saune a potom sa schladiť v bazéne. Pripravené je super ohnisko pre táboráky, krb na opekanie a grilovanie a aj priestor na diskotéku pod holým nebom.

Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu, sú 2,3 a 4-lôžkové.

Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou 5x denne, pre hladných bude k dispozícii aj druhá večera.

Oddychový čas môžeme tráviť v spoločenskej miestnosti s TV.

 

 

 Letné pobytové tábory

Pripravujeme ;)

 Letné denné tábory

Pripravujeme ;)

 Jarné Tábory

Čas v tábore s nami strávia títo YouTuberi:

Porazíš FiFqa v pojedaní červených banánov?

 

   Termín          Počet dní          Cena do 31.3.2017          Cena od 1.4.2017

 

   9.7.-15.7.2017               7                              vypredané                                 vypredané

   15.7.-22.7.2017             8                              vypredané                                 vypredané

+Odmena za vernosť: tričko s logom tábora GRÁTIS!

Webdesign: Adam Kinzel