Letné pobytové tábory

Pripravujeme ;)

 Letné denné tábory

Pripravujeme ;)

 Jarné Tábory
Prenes sa s nami do sveta lesných víl a Trollov, vytvor tú najkrajšiu rozprávkovú bytosť, zapoj svoju fantáziu a vdýchni život neživému... Pred kliatbou čierneho lesa môže pomôcť len múdrosť sovy Helfy. Tiež máte doma dieťa, ktoré od malička rado a úplne bez zábran skúša nové tvorivé techniky, nie je zrovna športový nadšenec a je tak trocha umelec, alebo len tak stále niečo kreslí.... Tak toto je ten pravý tábor, ktorý umožní každému dieťaťu prejaviť svoje nadanie a tvoriť bez zábran. Napovieme jeho umeleckému cíteniu a pomôžeme v hľadaní vlastnej cesty. Jednoducho, stačí mať chuť naučiť sa niečo nové, prísť a pustiť sa do toho, nechať si poradiť, používať množstvo materiálu z našej ponuky a vytvoriť čosi vlastné. Deti zistia, že pri tvorení nám spravia službu aj prírodné materiály - lesné, poľné alebo lúčne plody, kúsky drevín, kôra stromov, hlina. Používať budeme aj textílie, bavlnu... Nechajme sa inšpirovať prírodou, vlastným nápadom , alebo Ťa možno nakopne podnet kamaráta. Nebudeme súťažiť o najkrajšie dielo, každé jedno bude prejavom umeleckého cítenia jeho autora. Diela detí zavesíme na web a tak sa budete môcť spolu s nimi tešiť z výsledku. Napriek bohatému tvorivému programu nám ostane dosť času na šport, kúpanie , súťaže a ďalšie táborové činnosti . Čo si vziať so sebou Zoberte si staršie tričko , košeľu alebo zásteru , ktoré sa môžu zašpiniť . Svetlé bavlnené tričko alebo kus látky na batikovania , maľovanie na textílie . Vlastné ceruzky a iné obľúbené kresliarske alebo maliarske vybavenie si vziať môžete, ale ak ich mať nebudete, nevadí . Žiadne iné vybavenie nie je potrebné. Pre deti od 7 do 12 rokov (vek je len naše odporúčanie)
Prihláška
Zázračný ateliér

+Odmena za vernosť: tričko s logom tábora GRÁTIS!

Rekreačné stredisko Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou. Od štátnej hranice s Rakúskom je vzdialená cca 1000 m a od dediny Moravský Svätý Ján cca 3000 m.

 

Malebné prostredie Pomoravia, v ktorom sa nachádza, je v letnom období vyhľadávaným miestom pre typické štrkové jazerá a pieskové pláže v okolitých obciach a taktiež pre množstvo cykloturistických trás.

 

 

V areáli sú k dispozícii pre športové využitie dve telocvične, stoly na stolný tenis a posilňovňa, v horúcich dňoch sa schladíme vo vonkajšom bazéne.

Oddych si môžete dopriať v saune a potom sa schladiť v bazéne. Pripravené je super ohnisko pre táboráky, krb na opekanie a grilovanie a aj priestor na diskotéku pod holým nebom.

Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu, sú 2,3 a 4-lôžkové.

Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou 5x denne, pre hladných bude k dispozícii aj druhá večera.

Oddychový čas môžeme tráviť v spoločenskej miestnosti s TV.

 

 

    Termín          Počet dní          Cena do 31.3.2017         Cena od 1.4.2017

 

    5.8.-12.8.2017            8                              vypredané                                 vypredané

Webdesign: Adam Kinzel