obedy v cene

výlet

do aquaparku

Haluzák

Pokladáš sa za dobrodružný typ, ktorý rád športuje, ale aj rád spoznáva nové veci?  Uži si kopec srandy vďaka klasickým športom ako futbal, basketbal, vybíjaná, volejbal, ale vyskúšaj si aj nové netradičné športy ako: ultimate Frisbee, Spikeball..

  A máme pre Teba ešte niečo navyše. Len u nás si môžeš vyskúšať, ako to prebieha v pobytových táboroch z našej ponuky. Jeden deň sa môžeš stať členom Légie, naučíme Ťa základy airsoftových hier, zistíš, čo skrýva slovo stratégia, ako v lese postaviť bunker a ako sa maskovať pred nepriateľom.

Ďalší deň  pokojne vyskúšaj prácu našich youtuberov! Ukážeme Ti základy strihu a úpravy videí a možno objavíš svoj skrytý talent. Ak sa Ti to zapáči, ďalšie leto Ťa radi privítame v Légii či YouTube s "prespávačkou".

A samozrejme nebude chýbať každodenný pohyb v prírode, obľúbené táborové hry  - Bermudský trojuholník, HUTUTU, zájdeme aj na zmrzlinu.

Teplý obed nás čaká ako vždy v reštaurácii Délia.

A aký by to bol tábor bez výletu? Vlakom sa vyberieme do kráľovského mesta Trnava, kde sa v aquaparku vybláznime na toboganoch, dáme si relaxačný kúpeľ v bublinkách a chýbať nebude ani teplý obed.

 

Stretávať sa budeme od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00.

Tak neváhaj, počet miest je limitovaný

 

Odporúčaný vek: 6+

v cene tábora

Výlet - Aquapark Trnava

Lokalita

Stretávať sa budeme opäť na ZŠ Holubyho (4.ZŠ) , pretože len tu nájdete skvelý areál plný stromov, pod ktoré sa schováme pred horúcim slnkom, mnoho trávnatých plôch na hry všetkého druhu , sú tu ihriská na futbal, basketbal a v prípade nepriaznivého počasia máme telocvičňu. Samozrejme máme k dispozícii učebňu, ktorú využívame na odloženie vecí , na hry a rôznu tvorbu.

Poistenie

 

odporúčame uzavrieť cestovné poistenie pre prípad storna tábora pred nástupom, alebo počas trvania tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poistenie zahŕňa aj úrazové poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu na majetku. Príplatok 4,-€ /5 dní (Európska cestovná poisťovňa).

 

  • obedy - polievka, hlavné jedlo a nápoj
  • po celý deň pitný režim
  • animačný program
  • foto k stiahnutiu
  • materiál na aktivity, odmeny
  • vlakový výlet do aquaparku v Trnave

V cene tábora

Haluzák

85€
  • 13.7. - 20.7.2020
  • 5 dní
  • ZŠ Holubyho, Piešťany

NAŠI PARTNERI

Kontakt:

Piešťanský Klokan - záujmové združenie

 

Hoštáky 1033/26

92101 Piešťany

 

IČO: 42403120

DIČ: 2120062351

 

Sociálne siete:

created by Adam Kinzel