Tím Klokan

Zuzka

 

Som hlavná vedúca tábora, pripravujem programovú náplň každého tábora a školy v prírode podľa zamerania.

Stojím za výberom oddielových vedúcich a animátorov. U mňa môžete riešiť všetky problémy, s ktorými Vám nepomohli

Vaši oddieloví vedúci. Rodičia sa na mňa môžu obrátiť s  otázkami všetkého druhu,  ohľadom táborov, prípadne škôl v prírode.

Vinco

 

Starám sa o technické zabezpečenie tábora, milujem všetko okolo lietadiel, áut a motoriek. Zaujíma ma história, zbrane a svoje vedomosti rád odovzdávam deťom. Vojenská tematika je mojou srdcovkou.

Žanet

 

Čaute ! Moje krásne meno Janette mi vymyslel ocino a som naň patrične hrdá. Ale pokojne ma volajte Žana, poprípade Nany.

Milujem život, akciu, zábavu, doma ma takmer nikdy nenájdeš.

Keďže moje deti sú už nejaký ten čas dospelé a samostatné, starať sa v tábore, alebo škole v prírode  o zdravie detí je pre mňa výzva.  Jemné vrásky na mojom čele hovoria o bohatých skúsenostiach, takže žiaden zdravotný problém nie je problém.

Peťo

 

Čaute!

moje meno je Peťo a v tábore dovediem deti k rozvoju tela a ducha. Od malička sa pravidelne venujem futbalu. Obľubujem aj iné loptové hry, vo voľnom čase si rád pozriem hokej, futbal, poprípade nejaký dokument. Milujem históriu a výborne ovládam geografiu aj angličtinu. Je so mnou vraj veľa srandy a deti ma majú rady.

Vo voľnom čase si rád zahrám FIFU, vyberiem sa s kamarátmi na túru, poprípade si zacvičím doma.

Erik

 

Ahojte, volám sa Erik a som spomedzi animátorov najstarší. Mám rád autá a techniku (hlavne počítačovú) a všetko okolo toho. Aj keď na to nevyzerám, rád športujem (hrám najmä hokejbal). Som za každú srandu a vo voľnom čase si zahrám nejakú tú hru.

 

Extrém

 

Som Extrém a som jeden z vedúcich v tábore Légia. Mám 34 rokov a airsoftom sa zaoberám od roku 2003. Medzi moje ďalšie hobby patrí taktická obranná streľba a dynamická streľba. V airsofte sa zaoberám hlavne prieskumom, komunikáciou a špeciálnymi misiami.

 

Samko

 

Čaute decká!

 Som Samko, hyperaktívny chalan ktorý žije tancom. Rád počúvam hudbu, zaujímam sa o prírodu a milujem klobúky. Do každej výzvy sa hrniem s nasadením a žiaden neúspech ma neodradí.

Adam

 

Ahojte! Moje meno je Adam a som najmladší, ale vraj dôležitý člen nášho tímu. Starám sa o vzhľad a náplň našej web stránky a som za všetkými zostrihmi, ktoré tu nájdeš.

Spravujem aj našu facebookovú stránku. Moje zručnosti ocenili na STU v Bratislave na súťaži JuniorInternet v kategórii JuniorWeb.  Svoj voľný čas delím medzi počítač a tanec , konkrétne ľudový v tanečnom súbore Striebornička.

 

Ahojte! Volám sa Janka a som animátorkou na pohodových táboroch plných zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Bohaté skúsenosti som nadobudla  na školeniach animátorov, ale aj pracovaním od mojich 15. rokov ako pomocná animátorka. Mojou záľubou je cvičenie jógy, prechádzky v prírode, lyžovanie, ale aj kreatívne tvorenie. S mojou dávkou kreativity a humorom zaženiem každý náznak nudy. Vždy s radosťou zbieram nové krásne zážitky a ešte radšej ich vytváram všetkým deťom, ktoré sa rozhodnú zažiť to pravé dobrodružstvo s nami!

 

Monika

 

Ahojte!  Volám sa Monika a bývam v "mini" dedinke pri Piešťanoch, Brunovce. Jedna z mojich sestier je moja verná kopia, dvojča takže si nás často mýlia. Moja veľká záľuba je hra na klavíri a spev, preto študujem aj učiteľstvo hudobnej výchovy na UKF v Nitre.

Janka

Ninka

 

Ahojte! Moje meno je Nina, som veselá baba, ktorá má vždy úsmev na tvári. Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh a spievanie. Som veľmi dobrý poslucháč, preto sa viem s deťmi otvorene porozprávať a poradiť im. Som cieľavedomý a ambiciózny človek, ktorý sa bez boja nikdy nevzdáva. Verím, že si v tábore užijeme spolu kopec zábavy.

Martin

 

Nazdar všetci!

Volám sa Martin, som pohoďák ktorý momentálne študuje hotelku a nájdete ma vždy s úsmevom od ucha po ucho a keby nemám uši tak aj kolom dookola. Moje hobby sú barmančina, tuning áut, jazdenie na motorkách, airsoft, paintball, som taktiež dobrovoľný hasič... proste v skratke som celkovo dosť aktívny človek čo je radšej vonku a niečo robí než by mal byť zalezený za počítačom alebo nalepený na mobile. Toto leto som si nesmierne užil a už sa teším na to ďalšie s vami!

Maca

 

Ahojte, volám sa Maca a nemám rada, ak mi niekto vyká, pretože v sebe stále cítim kúsok dieťaťa. Práve preto si užívam každú jednu sekundu s deťmi. Viem byť nadpriemerne empaticka a problémy nikdy neriešim krikom, naopak, snažím sa slovne nájsť riešenie pre každý problém. Moje záľuby nie sú okresné na jeden smer. Zaujíma ma všetko od pschylogie, cez umenie až po techniku a matematiku.

Deťom nikdy nechcem dávať najavo, že som ich vedúca. Skôr som kamarátka, ktorá ich ale vždy upozorni, ak robia niečo zlé.

Nájdete ma najmä v táboroch určených pre malých a ambicióznych YouTuberov.

Adam

 

Ahojte, volám sa Adam. Tancujem a hrám na gitare. Taktiež mám veľmi rád šport. Prekonávam prekážky a aj sám seba, snažím sa vždy všetko robiť na 100%. Som kamarátsky  a zhovorčivý.  Milujem výzvy a dúfam, že spolu zažijeme kopec zábavy. Teším sa na vás.

Maťa

 

Ahojte, volám sa Maťa, som veselé dievča, plné elánu a zábavy... mám športového ducha, dobre ovládam angličtinu, ktorú viem podať hravým, ale zato zrozumiteľným štýlom, čo sa deťom bude určite páčiť... Študujem v Trnave na pedagogickej fakulte. Som športovo založená,milujem bežecké či loptové hry - vynikám vo volejbale.

Mám široký okruh kamarátov a známych, čo mi dodáva skúsenosti v rôznych odvetviach.

Saška

 

Ahojte, volám sa Saška....niekedy ma ani medzi deťmi nenájdete lebo svojou výškou medzi ne  zapadám, ale zato ma vždy

zbadáte s úsmevom od ucha k uchu. Veľmi rada pracujem s deťmi, pretože práve ony ma dobíjajú energiou. Som pohodová, ústretová, spoločenská, rada sa učím nové veci, mam rada zvieratá. Rada chodím do prírody, lyžujem, cestujem. Mojou najväčšiou záľubou je pečenie zdravých dobrôt.

 

Sima

 

Ahojte všetci! Volám sa Sima a mám 19 rokov! Som mladá, energická baba, ktorá je vždy tam, kde aj zábava a smiech. Voľné chvíle si rada vychutnávam s kamarátmi, s ktorými zažijem vždy niečo nové a nezabudnuteľné. Taktiež si rada prečítam dobrú knihu, či vypočujem zopár pesničiek, ktoré ma vždy dokážu pozitívne naladiť. V budúcnosti by som sa rada venovala cudzím jazykom, ktoré sú mojím veľkým hobby. Teším sa na vás decká!

Kontakt:

Piešťanský Klokan - záujmové združenie

 

Hoštáky 1033/26

92101 Piešťany

 

IČO: 42403120

DIČ: 2120062351

 

Sociálne siete:

created by Adam Kinzel